تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2

در نیم فصل اول رقابتهای والیبال باشگاههای کشور جام تلاش تیم والیبال جواهری گنبد نتایج ضعیف و غیر قابل قبول را کسب کرد.در این راستا این وبلاگ با آقای خلیل آزمون سر مربی محترم گنبد مصاحبه و گفتگویی را در مورخه ۲۷/۱۰/۸۹ انجام داده است که این گفتگو برای علاقمندان در اختیار مخاطبان و هواداران والیبال قرار میگیرد:

ست پنجم: در ابتدا برای ما از وضعیت فعلی تیم والیبال جواهری گنبد و از مشکلاتی که این تیم داشته و دارد، بفرمایید؟

آزمون: وضعیت فعلی تیم رو به رشد است و ما تمرینات را با جدیت شروع کرده ایم. با بُردی که در بندرعباس آوردیم، روحیه تیم بالاست. و اما مشکلات: ما درزمین فقط 6 بازیکن اصلی را داریم که برایمان بازی می کنند و اختلاف نفرات اصلی و نیمکت نشین خیلی بالاست. بازیکنان ذخیره، جوان هستند  مشکلات مالی هم کم نداریم. در نیم فصل اول، ما پتانسیل 4 برد را داشتیم اما با بدشانسی ها و اشتباهات فردی و تا حدودی اشتباهات داوری نتوانستیم این بازیها را با پیروزی به پایان برسانیم. تیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بود و بازیهای قابل قبولی را به نمایش می گذاشت، اما نمی دانم چرا نتیجه دلخواه را نگرفتیم!!!

ست پنجم: عواملی که باعث شد تا گنبدکاووس تیم موفق و یکدست پارسال را نتواند حفظ کند، چیست؟

دلیل اول برمیگردد به مسائل مالی؛ هنگامی که ما بودجه کافی در اختیار نداریم و بازیکنان پارسال که بنده میخواهم یک به یک در مورد آنها صحبت کرده و نحوه ترک تیم توسط ایشان را بطور جداگانه تشریح کنم:

- تماشاگران و اهالی والیبال در کوران مسابقات خواستار کنار گذاشته شدن حمید چوگان بودند و همیشه نسبت به حضور ایشان در بازیها اعتراض داشتند. با این وجود بنده قصد داشتم او را به عنوان پاسور دوم حفظ  کرده و یک پاسور اول ممتاز بیاورم. در مورد این قضیه گزینه ما آقای علیرضا بهبودی بودند. حتی ما با ایشان به توافق مالی هم رسیدیم و قرارداد داخلی نیز منعقد شد، اما ایشان بعد از گذشت چند ساعتی سر از باریج اسانس کاشان درآورد.

تیم به علت نداشتن بودجه کافی و عدم توانایی رقابت با دیگر تیم ها در مبالغ قراداد نتوانست بازیکنان مورد علاقه را جذب کند.

آقای چوگان در حال حاضر در تیم فعلی خود بهترین بازیها و پاسهای بی نقصی را در اختیار بازیکنان ابومسلم قرار میدهد و این تیم مشهدی را به عنوان یک مدعی تراز اول در لیگ امسال مطرح کرد.

-گل محمد سخاوی در ابتدای فصل، بازیهای قابل قبولی نداشت و انتظارات ما و هواداران را برآورده نکرد. اما روز به روز بهتر شد و می توان گفت ایشان یک لیبرویی در حد متوسط برای گنبد بود. با همه این تفاصیل ما قصد همکاری با ایشان را داشتیم که متاسفانه به علت رقم بالای پیشنهادی دیگر تیمها سخاوی نیز رفتن و جدا شدن از گنبد را به ماندن ترجیح داد.

-برای ادریس دانشفر مبلغ 400 میلیون ریال و یک واحد آپارتمان در نظر گرفته بودیم. او نیز مانند بقیه ارقام پیشنهادی بالایی از ما انتظار داشت که این از عهده باشگاه خارج بود. همه از خلیل آزمون گله مند هستند که چرا این بازیکنان را حفظ  نکرده است؟!

-ابراهیم چابکیان با پایان پذیرفتن فصل قبل به طور کامل ارتباطشان را با باشگاه و شخص بنده قطع کرد. حتی خود من چندین بار با ایشان تماس گرفتم، اما متاسفانه ابراهیم جوابی به تماسهای من نمی داد و تلفن همراهش را برنمیداشت!!! او قصد و نیت ماندن در تیم ما را نداشت.

-فرهاد عادلی قرارداد سه ساله با گنبد داشت. او دلش با گنبد نبود، در حالیکه پیشرفتش را مدیون گنبد است. رقم قرارداد این بازیکن چند برابر رقم قرارداد فصل قبلش با تیم ما بود. بازیکنی که دلش با تیم نیست همان بهتر که نباشد و هر جا راحت است آنجا موفق باشد.

ست پنجم: ما شنیده بودیم کادر فنی، سخت به دنبال جذب میکائیل تاجر بود و خود وی نیز تمایل زیادی برای بازگشت به گنبد داشت. در مورد این قضیه می توانید توضیح دهید؟

-بله، ما میکائیل تاجر را بخاطر بومی بودن میخواستیم. اختلاف رقم قرارداد پیشنهادی ما و ایشان فقط سی میلیون ریال بود. اما ایشان با مبلغی که خیلی کمتر از رقم پیشنهادی گنبد بود با بانک قرارداد بست و الان هم بازیکن نیمکت نشین سبزپوشان بانک تهرانی می باشد!!!

ست پنجم: معیارهای شما برای انتخاب و آوردن نیکولای نایدینف بلغاری در پست پاسور چه بود؟

همه نسبت به آمدن پاسور بلغاری به خلیل آزمون خرده میگیرند، اما خلیل با بودجه کم چگونه بازیکن تراز اول بیاورد؟! ما این پاسور را خیلی دیر به ترکیب اضافه کردیم. زیرا اکثر پاسورهای خوبِ داخلی، تیم داشتند و ما چاره ای جز این نداشتیم.

ست پنجم: عاشقان والیبال گنبد، منتظر شکستِ مشهد هستند و آرزو دارند به روزهای طلایی پارسال برگردند. آیا می توانید این خواسته مشتاقان پایتخت والیبال را بر آورده کنید؟

بله! اگر حاشیه ها کمتر شود ما می توانیم و می خواهیم مشهد را با تمام وجود شکست دهیم. در بازی رفت با همین ابومسلم مشهد تیم من یکی از بهترین بازیهایش را انجام داد. تماشاگران مشهدی اذعان داشتند که تیم گنبد خیلی بهتر از تیمشان بازی کرد. متاسفانه ما با اشتباهی فردی و داوری بازی را واگذار کردیم. علت اصلی این شکست و ناکامیهای اخیر پایین بودن روحیه و نداشتن اعتماد به نفس کافی بازیکنان برای بردن بازیها بود. بنده به طور قطع ایمان دارم با شکست ابومسلم در گنبد، تیم روی غلطک خواهد افتاد و روانتر و راحت تر بازی خواهیم کرد.

ست پنجم: آیا در انتخاب بازیکنان امسال تیم، شما نظر مستقیم داشتید یا نقش خرد جمعی پررنگتر و تاثیرگذارتر بوده است؟

خواسته خود شخص خلیل آزمون حفظ بازیکنان سال قبل بود. با اضافه کردن یک پاسور و دریافت کننده خوب میتوانستیم تیم موفق و منسجمی داشته باشیم. تیم پارسال من بازیکنی مانند رحمان محمدی راد را کم داشت. همیشه داشتن بازیکنی این چنینی آرزوی بنده بود. رحمان رئوفی هم یکی از گزینه های اصلی بود، اما ایشان هم به تماسهای تلفنی من جواب نمی دادند.

بازیکنان پارسال قصد ماندن نداشتند. ما که نمیتوانیم به اجبار آنها را نگهداریم و قرارداد ببندیم.

ست پنجم: دلیل انتخاب آقای مسعود افتخاریان در پست لیبرو چه بود و آیا او انتخاب شما بود، یا اینکه از سوی کسانی دیگر به شما پیشنهاد داده شد؟

آقای افتخاریان پارسال درتیم بانک کشاورزی خیلی خوب کار می کرد. چون ایشان خوب بودند ما دنبال ایشان رفتیم و قرارداد منعقد کردیم.

ست پنجم: آیا تیم در نیم فصل دوم تقویت خواهد شد؟

خیر! باز هم می گویم توانایی مالی نداریم تا تیم را تقویت کنیم.

ست پنجم: این روزها همه جا صحبت از جدایی فرهاد قائمی است. نظر شما دراین مورد چیست؟

تیم به فرهاد نیاز دارد. اگر دلش کنار تیم و بچه ها نباشد از دست من نوعی و سرمربی کاری ساخته نیست. باشگاه باید مشکلات ایشان را حل کند. ما فرهادِ گنبدی ِ با روحیه و آماده را می خواهیم. الان هم بعد از مصاحبه جلسه ای در این باره در اداره تربیت بدنی برگزار می شود.

ست پنجم: در اواخر بازی با پرسپولیس تهران ما شاهد اعتراض و شعار هواداران علیه تیم، بازیکنان و خلیل آزمون بودیم. آیا صحبتی در این باره دارید؟

تماشاگران حق دارند. با باخت ناراحت و با برد خوشحال میشوند. باید عرض کنم دست چند نفر درد نکند، اما حق ما این نبود!!!

ست پنجم: در مورد وضعیت قرارداد کادر فنی و کمکهای شما صحبتهایی می شود. توضیحی در این مورد دارید؟

بهتر است با مدیران باشگاه حل و فصل شود و از حیطه کاری بنده خارج می باشد.

ست پنجم: با این وضعیت آیا شما در نیم فصل دوم سرمربی باقی خواهید ماند؟

-بنده تا پایان فصل قرارداد دارم و با قدرت ادامه خواهم داد. به خاطر والیبال گنبد از زندگی و شغل شخصی و اداری خود متضرر شده ام و تا آستانه اخراج قرار گرفته ام. قرار بود مسوولین کار انتقالی مرا به گنبد انجام دهند، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

و اما حرف آخر:

بنده مثل بعضی ها نباید 10 یا 15 سال مربی یک شهر باشم. من 8 سال است مربی هستم و سالی نبوده که موفق نباشم. بخاطر همین موفقیتهاست که بعد از پایان فصل قبل، از سایپا و...و گل گهر سیرجان پیشنهاد همکاری و مربیگری داشتم.

گنبد چند نفر تماشاگرنما دارد که شب و روز برای شکست و عدم موفقیت این تیم حتی دعا هم می کنند. با اینکه پارسال، تیم مقام پنجمی مسابقات را بدست آورد اما دشمنان ما چشم دیدن من و بازیکنان مرا نداشتند.