تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :رییس سازمان لیگ والیبال كشور: ارایه مدارك توسط 10 تیم
متن :

رییس سازمان لیگ والیبال كشور گفت: موضوع جلسه‌ای كه دیروز برگزار شد تصویب آیین‌نامه سازمان لیگ بود. همچنین نحوه اجرای مسابقات لیگ براساس این آیین‌نامه به نماینده باشگاه‌ها كه در این جلسه حضور داشتند ارایه شد.

منوچهر پورحسن در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهارداشت: در این آیین‌نامه تصویب شد كه قرارداد تمام بازیكنان با باشگاه مدنظر دو ساله باشد.

وی بیان‌كرد: ‌بند دیگری كه در آیین‌نامه تصویب شد این بود كه اگر تیمی در مسابقات نوجوانان و جوانان كه به صورت مجتمع برگزار می‌شود، شركت نكند دو امتیاز از تیم بزرگسالانش كم خواهد شد.

رییس سازمان لیگ والیبال كشور با بیان این‌كه در امتیازدهی مسابقات نیز تغییراتی ایجاد شد، ادامه‌داد: اگر تیمی 3 بر یك و یا 3 بر صفر ببازد صفر امتیاز و تیم مقابل سه امتیاز دریافت خواهد كرد ولی اگر تیمی 3 بر 2 ببازد دو امتیاز به تیم برنده و یك امتیاز به تیم بازنده داده خواهد شد.

وی ادامه‌داد: بازیكنانی كه زیر 18سال سن دارند بعد از این‌كه 18سال‌شان تمام شد باشگاهی كه در آن فعالیت می‌كند برایش تعیین تكلیف می‌كند. یعنی اگر بخواهد بدون اجازه باشگاه‌اش در باشگاه دیگری فعالیت كند باید هزینه چند سالی را كه باشگاه برایش صرف كرده است، پرداخت كند.

پورحسن افزود:‌ اگر تیمی در همان استان مورد فعالیت خود جابه‌جا شود بازیكنان این تیم آزاد اعلام نمی‌شوند ولی اگر همان تیم از استان خارج و به استان دیگری منتقل شود بازیكنان آن آزاد اعلام می‌شوند. وی اظهارداشت:‌ قرار شد تیم‌ها به جای 16 بازیكن 18 بازیكن جذب كنند. به این صورت كه 12 بازیكن هر تیم در رده‌ سنی بزرگسال، چهار بازیكن در رده ‌سنی جوانان و دو بازیكن در رده ‌سنی امید باشند.

رییس سازمان لیگ والیبال كشور گفت:‌ در بین 12 بازیكنی كه یك تیم برای هر بازی اعلام می‌كند فقط می‌تواند  سه بازیكن خارجی باشد و از این سه نفر هم فقط دو نفر آن‌ها می‌توانند به طور هم‌زمان در زمین باشند.

وی ادامه‌داد: مدارك تیم‌هایی كه به ما تحویل داده شده است در چند روز آینده بررسی خواهیم كرد و نماینده هر تیمی را كه مداركش كامل و آماده بود به مراسم قرعه‌كشی دعوت خواهیم كرد.

پورحسن افزود: تاكنون نزدیك به 10 تیم مدارك مورد نیاز را به ما تحویل داده‌اند كه ما با همین 10 تیم و یا نهایتا 12 تیم، لیگ را برگزار خواهیم كرد. تیم‌هایی كه از ما مهلت خواسته‌اند تا آمادگی خود را در لیگ امسال اعلام كنند خیلی بعید است كه بتوانند در لیگ امسال حضور داشته باشند.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، فدراسیون والیبال ایران 20 تیرماه را آخرین مهلت ثبت‌نام تیم‌ها برای حضور در لیگ برتر اعلام كرده بود و در حالی‌كه این زمان روز گذشته با پایان رسیده است، اما هنوز تكلیف برخی از تیم‌ها مشخص نشده است.

منوچهر پورحسن، رئیس سازمان لیگ با بیان اینكه تاكنون حضور 10 تیم از تیم‌های سال گذشته قطعی شده است به خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، گفت: گیتی‌پسندی‌ها فعلاً باید منتظر بمانند تا تكلیف تمام تیم‌ها مشخص شود تا پس از آن امتیاز یكی از تیم‌هایی را كه انصراف داده‌اند را بخرند.

وی ادامه داد: تیم‌های پرسپولیس و ارتعاشات به صورت قطعی از حضور در لیگ برتر انصراف داده‌اند و تیم‌های نفت و پتروشیمی هم برای ثبت‌نام زمان درخواست كرده‌اند. رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال خاطرنشان كرد: ابومسلم، گنبد و دانشگاه آزاد هم در حال مذاكره با اسپانسرهای خود هستند و باید به زودی جواب نهایی را به ما بدهند. در تلاش هستیم تا اوایل مرداد ماه مسابقات را با 12 یا 14 تیم قرعه‌كشی كنیم. حسن‌پور درخصوص تخلف در رعایت سقف قراردادها عنوان كرد: تاكنون هیچ قراردادی كه دارای تخلف باشد اعلام نشده است.