تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :آیا داماش گیلان منحل میشود؟
متن :

 

خروجی برخی پایگاه های اطلاع رسانی و اخبار مندرج در مطبوعات حاكی از آن است كه تیم والیبال داماش گیلان در آستانه انحلال است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، تلاش كردیم در خصوص قطعیت این خبر و صحت آن با امیر عابدینی، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان ارتباط برقرار كنیم اما با وجود تماس های مستمر موفق به مصاحبه با وی نشدیم.
شنیده ها حاكی از آن است كه عابدینی هم اكنون در كشور ایتالیا حضور دارد و از آن جا نامه ای مبنی بر انحلال تیم والیبال داماش گیلان را برای مسئولان فدراسیون ارسال كرده است.
تیم والیبال داماش گیلان برای حضور در مسابقات لیگ برتر امسال با فرهاد قائمی و فرهاد سال افزون قرارداد همكاری یك ساله بسته است این امر در حالی است كه دو بازیكن مذكور مشمول خدمت نظام وظیفه هستند و طبق آئین نامه سازمان لیگ و طی یك قانون كلی كه در تمامی رشته های ورزشی حاكم است كسانی كه مشمول و یا سرباز هستند نمی توانند بدون داشتن مجوز از حوزه نظام وظیفه با تیم های باشگاهی قرارداد همكاری ببندند.
طبق این تبصره و ماده، قرارداد داماشی ها با این دو بازیكن غیر قانونی است و آنها اجازه بازی در لیگ را ندارند حال در اینجا یك سوال بزرگ مطرح می شود كه آیا امیر عابدینی یكی از بزرگان ورزشی ایران از این قانون مطلع نبوده و یا بدون استعلام با والیبالیست های مذكور قرارداد بسته اند به هر حال این عدم آگاهی هم اكنون بخشی از خانواده بزرگ توپ و تور را تحت تاثیر قرار داده است.
آنچه از ظواهر امر پیداست این قانون و اجرای دقیق آن باعث ناراحتی مسئولان باشگاه داماش گیلان شده كه بلافاصله خبر انحلال تیم را اعلام كرده اند این باشگاه به دلیل ارائه پیشنهادهایی با مبالغ هنگفت و نجومی به والیبالیست ها در طول دو سال اخیر به عنوان بمب پولی والیبال ایران لقب گرفته این مجموعه سعی كرد با پرداخت مبالغ بالا، ستارگان والیبال ایران را به سمت خود جلب كند حال این تصمیم نابهنگام عامل تعجب همگان شده است باید پرسید در صورت قطعی شدن این خبر راه جلوگیری از خاموش شدن ستارگان در لیگ چیست و فدراسیونی ها باید به سرعت نسبت به رفع مشكل مذكور اقدام كنند، آنها باید تاوان عدم آگاهی باشگاه های خصوصی را هم پرداخت كنند.


درپی انتشار خبر انحلال تیم والیبال داماش گیلان؛ سرمربی تیم والیبال داماش گیلان: تكذیب می كنم/رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: در جریان نیستم اخبار مندرج در برخی مطبوعات ورزشی،حاكی از انحلال تیم والیبال داماش گیلان از رقابت های لیگ برتر امسال است. عباس برقی،سرمربی تیم والیبال داماش گیلان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:به هیچ عنوان خبری از انحلال تیم والیبال داماش گیلان نیست و من به شدت این خبر را تكذیب می كنم.
منوچهر پورحسن،رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال نیز در ادامه اظهارداشت:هنوز مسئولان باشگاه داماش گیلان صحبتی با سازمان لیگ نكرده اند و هیچ گونه هماهنگی با ما نشده است و من در جریان خبر انحلال این تیم نیستم.
وی یادآور شد:درصورتی كه این خبر صحت داشته باشد؛مسئولان این باشگاه نسبت به پرداخت ورودیه خود اقدام كرده اند و یكی از تیم های مورد تایید ما برای حضور در لیگ برتر محسوب می شوند.
*پورحسن:قانون حاكم بر مشمولین ورزشكار كلی است؛ربطی به ما ندارد
وی درخصوص وضعیت حضور سربازها در مسابقات لیگ و باشگاهی گفت:طبق یك قانون كلی كه ازسوی نیروهای مسلح صادر شده؛هیچ سرباز و یا مشمولی حق بستن قرارداد با تیم های باشگاهی را ندارد.این دسته از افراد باید ابتدا تكلیف خود را با نظام وظیفه مشخص كرده و پس از اخذ مجوز ازسوی آنها،نسبت به عقد قرارداد با تیم های خصوصی اقدام كنند.

وی گفت:قرارداد ورزشكاران سرباز و مشمول بدون داشتن مجوز نیروهای مسلح،غیرقانونی است و به هیچ عنوان ربطی به فدراسیون و ما ندارد