تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :نقش آفرینی سرمایه های انکار ناشدنی ورزش در خانه والیبال
متن :

بعدازظهر دیروز یعنی چهارشنبه 31/1/90 خانه والیبال پذیرای عاشقان والیبال از جای جای میهن اسلامی بود.هواداران پرشور باریج اسانس کاشان،گنبدیهای متعصب و عاشق خود را به تهران رسانده بودند تا نماینده یک شهر بلکه یک استان در خانه میزبانان تنها نباشند و نقش اول را در دیدارهای دیروز به نمایش بگذارند.ابتدا بازی زیبا و حساس باریج و پیکان در ولوله کاشانی ها و کودکان هوادار پیکان آغاز شد.میزبان ست اول را با اقتدار کامل از آن خود کرد.اما میهمان با حمایت تماشاگران خود بازی  را در اختیار گرفت و دو ست پیاپی را از پیکان برد.در این دیدار ادریس دانشفر فوق العاده درخشان کارکرد تا مسئولان و تماشاگران گنبدی حاضر در سالن بیش از پیش جای خالی او را در تیمشان احساس کنند.پیکانیها به زحمت ست چهارم را گرفتند تا بازنده این دیدار با حساب 3 بر 1 نباشند.در ست پنجم،دیدار از حساسیت بالایی برخوردار بود و دو تیم شانه به شانه هم پیش میرفتند که در اواخر ست اسپک حامد تاروردی زاده جوان ملی پوش باریج که در طول دیدار نیز عالی کار میکرد توسط مدافعان ملی پوش خودرو سازان دفاع شد تا میهمان در روزی که شجاعانه بازی کرد لقب بازنده بزرگ را به خود اختصاص دهد.به نظر میرسد شاگردان ملی پوش پیمان اکبری در جهنم کاشان کار بسیار دشواری  را داشته باشند.

در آخرین مسابقه امروز در چهارچوب مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ، از ساعت 17:50  در خانه والیبال تهران تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و بازرگانی چواهری گنبد برای سومین بار متوالی در لیگ امسال رویاروی هم قرار گرفتند. شاگردان رضا ابراهیمی مربی خوش آتیه كشورمان در حالیكه ظاهرا میزبان بودند ولی در میان هیاهوی والیبال دوستان گنبدی مهمان بودند توانستند تنها دو گیم این دیدار را مال خود كنند.

گنبدی های ظاهرا مهمان در صورت باخت در این بازی كه حكم بازی مرگ زندگی را برایشان داشت ، به لیگ دسته یك سقوط می كردند ولی با حمایت تماشاگران پرانرژی خود موفق شدند از آخرین فرصت خود برای بقا در لیگ برتر والیبال مردان استفاده كنند و با پیروزی 3بر 2 مقابل دانشگاه آزاد فعلا با قانون پورحسن درآوردی در لیگ ماندگار شوند.در این دیدار عاشقان ترکمن صحرا که حتی از تبریز هم آمده بودند تحمل سختی سفر را بر جان خریدند و تا آخرین لحظات با تمامی ناملایمات در خانه والیبال جنگیدند که همه این عوامل با تعصب و غیرت بازیکنان جواهری در هم آمیخته و لذت برد شیرین را بچشند.دیشب خانه والیبال تهران زیر پای گنبدیها بود و پایتخت ایران زمین توسط پایتخت نشینان دنیای توپ و تور تسخیر شده بود.گنبدیها با چنگ و دندان از حیثیت والیبالشان دفاع کردند و آنرا تا حدودی از ورطه نابودی به سمت بقا کشیدند.

با این حساب تیمهای بازرگانی جواهری گنبد با پتروشیمی ماهشهر و دانشگاه آزاد اسلامی با ارتعاشات صنعتی ایران مسابقه خواهند داد كه تیمهای بازنده به لیگ دسته یك سقود می كنند تا طبق آئین نامه سازمان لیگ فدراسیون والیبال یك تیم تهرانی و یك شهرستانی به لیگ دسته یك سقوط كنند.

 

تیم

نتیجه

گیم اول

گیم دوم

گیم سوم

گیم چهارم

گیم پنجم

دانشگاه آزاد اسلامی

2

25

23

18

25

12

بازرگانی جواهری گنبد

3

17

25

25

20

15

مرحله رفت مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای كشور عصر دیروز با انجام چهار مسابقه انجام شد.

در استان البرز ، سایپا به سكان داری فرهاد نفرزاده به مصاف كاله مازندران رفت . البرزی های میزبان  با بازی منطقی خود موفق شدند سه گیم از چهار گیم این مسابقه را از آن خود كنند و با نسبتا خیالی آسوده برای بازی برگشت در روز یكشنبه به مصاف آملی ها روند.

در مشهد الرضا ، ابومسلم میزبان كه حتی با شكست در مقابل باریج اسانس كاشان (در بازی قبل ) چیزی از ارزش های این تیم  كم نشد ، ولی این بار  در برابر  شاگردان كرمانی ناصر شهنازی 3 بر یك مغلوب شدند تا  برای امید داشتن به كسب مقام پنجمی راهی جز برد كرمان در خانه نداشته باشند.

در رشت تیم پرمهره داماش گیلان كه نصف بازیكنان تیم ملی ایران در بازیهای آسیایی گوانجو را در اختیار دارد در دیداری  نفس گیر  برابرارومیه قرار گرفت. شاگردان حسین معدنی توانستند تنها دو گیم از پنچ گیم این مسابقه را از شاگردان سید عباسی بگیرند تا داماشی ها برای جبران مافات محكوم به برد ارومیه شوند.