تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :فینالیستهای لیگ برتر و دسته اول مشخص شدند
متن :

خانه والیبال كه از ساعت 15:50 دیروز شاهد سومین دوئل تیم های پیكان و باریج اسانس بود. سكوهای تماشاگرانش مملو از تماشاگرانی بود كه چندین بار باعث قطع مسابقه شدند.
عصر چهارشنبه پایتخت شاهد مسابقه مرگ و زندگی برای دو تیم لیگ برتر ی بود. یكی مدافع عنوان قهرمانی و دیگری به عنوان پدیده لیگ در یك قدمی افتخاری بزرگ.
شاگردان پیمان اكبری كه برای پیروزی در این مسابقه تمرینات سختی را پشت سرگذاشته بودند و حتی از دو روز قبل از مسابقه به اردوی شبانه روزی رفته بودند ، تنها برای پیروزی پای به میدان مسابقه گذاشتند.
مصطفی شجاعی و شاگردان هم كه با بازیهای خوب خود در لیگ امسال نظر برخی از كارشناسان را به عنوان یك پای فینال به خود جلب كرده بودند و برای رفتن به فینال ، سدی بزرگ چون پیكان را در مقابل خود داشتند و برای عبور از آن برنامه های زیادی داشتند.آنها همانند نخستین دیدار خیل عظیم هوادار را به تهران آورده بودند تا از پوئن تماشاگر نیز بهره مند باشند.
آبشار های كم نظیر مهدی بازار گرد حاكی از طبع بالای پیكان برای قهرمانی  و نمایش خیره كننده ادریس دانشفر نشان از اراده شاگردان شجاعی خوش آتیه  برای فینالیست شدن بود. اما این خودروسازان پایتخت بودند كه با بازی ای حساب شده و آنالیز دقیق موفق شدند در مقابل  دیدگان تماشاگران كاشانی ، باریج اسانس كاشان را در سه ست پیاپی مغلوب هنرنمایی های بی نقص خود كنند.
كاشانی ها كه امروز سرویس های زیادی را خراب كردند ، مشخص بود كه در روی تور هم مغلوب آنالیز و بازی خوانی تهرانی ها شده اند.
با این حساب پیكان به فینال لیگ برترراه پیدا كرد و باریج اسانس كه تماشاگران خشمگین اش به دلیل باخت تیمشان صندلی های خانه والیبال را به وسط زمین هدایت كردند و اعتراض خود را عناوین مختلف و عجیب بیان كردند ، در عین شایستگی از راه یابی به فینال بازماند و در مسابقه رده بندی (سوم و چهارم) حریف كاله شد. برهمگان پر واضح است كه این باخت چیزی از ارزش های این تیم شهرستانی و تازه وارد لیگ برتری كم نخواهد كرد كه با بازیكنان جوان و خوش آتیه كشورمان بازیهای درخشانی را در كارنامه خود ثبت كرد.

دیگر فینالیست لیگ در ورزشگاه انقلاب كرج در حضور خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی مشخص شد.
از ساعت 17 تیم های سایپای البرز و كاله مازندران برای سومین بار متوالی  رودرروی هم قرار گرفتند. شاگردان دكتر فرهاد نفرزاده كه عملكرد خوبی در لیگ امسال داشتند برای راهیابی به فینال سنتی لیگ برتر می بایست ، شاگردان بهروز عطایی را از سر راه خود برمی داشتندو در طرف دیگر میدان رقابت ، بهروز عطایی كه تیمش داماش پرمهره را شكست داده بود برای شكستن طلسم فینال سنتی می بایست دست به كار بزرگی می زد و البرزی های میزبان را شكست می داد.
اما در ساعت 19:30 دقیقه این شاگردان نفرزاده بودند كه طعم پیروزی و فینالیست شدن را با نتیجه 3 بر 1 چشیدند و در فینال حریف رقیب همیشگی و سنتی خود یعنی پیكان تهران شدند. سایپای البرز باز هم در خانه كاله مازندران را شكست داد تا آملی ها هرگز طعم فینال لیگ امسال را نچشند و برای تعیین مقام سوم و چهارمی به مصاف باریج اسانس كاشان روند.در این دیدار رویارویی فرهاد نظری افشار و محسن عندلیب مقابل تیم سابق از نکات جالب توجه بود.

 اما دو بازی از مرحله نیمه نهایی لیگ دسته والیبال مردان برگزار  و پرونده مرحله نیمه نهایی بسته شد .در تبریز تیم شهرداری این شهر با پیروزی سه بر صفر مقابل ملی حفاری اهواز فینالیست شد و به لیگ برتر راه پیدا كرد و ملی حفاری اهواز در رده بندی حریف صنعت گاز سرخس شد.شهرداری تبریز در فینال برابر مناطق نفت خیز جنوب قرار خواهد گرفت.