تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :پیكان آماده تكرار قهرمانی می شود
متن :

تهران - بازی برگشت مرحله نهایی مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران در حالی 21 اردیبهشت ماه جاری آغاز می شود كه تیم پیكان تهران تنها یك گام تا تكرار قهرمانی خود فاصله دارد. 

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، تیم والیبال پیكان در دور رفت این مرحله و در خانه حریف دیرینه خود سایپای البرز 3 بر 2 پیروز شد تا با خیالی آسوده تر آماده بازی برگشت در تهران شود.

بازی برگشت دو تیم چهارشنبه هفته جاری در سالن والیبال هیات تهران برگزار می شود و در صورت پیروزی پیكان كه عنوان سومی جهان را نیز یدك می كشد، این تیم برای پنجمین سال متوالی در لیگ بیست و چهار ساله باشگاه های برتر والیبال ایران قهرمان می شود.

هر چند این دیدار در تهران برگزار خواهد شد، اما نباید تیم سایپا را دست كم گرفت. جوانان آینده دار این تیم بسیار با انگیزه هستند و 'فرهاد نفرزاده' سرمربی این تیم نیز تجربه بازی های حساس و مهم اینچنین را دارد.

وی معتقد است كه عملكرد بازیكنانش نسبت به دیگر تیم ها كه از بازیكنان ملی پوش نیز بهره می برند، بهتر و قابل قبول است.

نفرزاده تاكید دارد: در مسابقات لیگ برتر امسال تیم های حضور داشتند كه از بازیكنان ملی پوش با تجربه های جهانی و آسیایی بهره می برند، اما باز هم در میان چهار تیم برتر قرار نگرفتند.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص بازی رفت این دو تیم تصریح كرد: هر چند شاگردانش 3 بر 2 مغلوب پیكان شدند، اما موفق به كسب 111 امتیاز در پنج گیم شدیم در صورتی كه پیكان 107 امتیاز یعنی چهار امتیاز كمتر از ما به دست آورد.

وی در خصوص بازی برگشت نیز گفت: در این بازی حتما فضای سختری نسبت به بازی رفت برای حریف ایجاد خواهیم كرد.

از سوی دیگر 'پیمان اكبری' سرمربی تیم والیبال پیكان بازی دو تیم سایپا و پیكان را در یك سطح می داند و علت اصلی شكست در دیدار رفت تیم سایپا را اشتباهات فردی بازیكنان این تیم اعلام كرد.

وی در خصوص پیش بینی نتیجه بازی برگشت نیز گفت: تلاش می كنیم در دیدار برگشت كه باز هم بازی سختی خواهیم داشت، پیروز شویم.

در دیگر دیدار روز چهارشنبه، دو تیم كاله مازندران و باریج اسانس كاشان در آمل به مصاف یكدیگر می روند تا تیم سوم جدول بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران را مشخص كنند.

باریج اسانس كه در بازی بدون تماشاگر خود در كاشان بار دیگر به توانایی های بازیكنانش مهر تاییدی زد، در حالی مهمان كاله خواهد بود كه با یك پیروزی پرونده شگفتی های این تیم را در این دوره تكمیل خواهد كرد.

كاشانی ها پس از گذراندن یك فصل با شكوه با نمایشی خیره كننده گام به مرحله نیمه نهایی گذاشتند كه در این مرحله به مصاف پر افتخارترین تیم لیگ امسال رفتند.

نمایش تحسین برانگیز این تیم مقابل پیكان این ادعا را ثابت كرد كه نتایج این تیم فقط یك اتفاق نبوده و به صورت تصادفی حاصل نشده است، اما در سومین مسابقه این دو تیم كه به میزبانی پیكانی ها برگزار شد تیم پیكان با نمایش بدون اشتباهش مقابل این تیم مانع از رسیدن شاگردان شجاعی به فینال شد.

انگیزه های فراوان بازیكنان باریج اسانس حتی پس از این شكست نیز كم نشد و این تیم موفق شد در كاشان در حالی كه از حضور تماشاگرانش محروم بود تیم پر مهره كاله آمل را در هم بكوبد و خود را در یك قدمی رسیدن به عنوان سومی لیگ امسال ببیند.

از سوی دیگر كاله كه در این فصل شرایط بسیار مطلوبی را برای رسیدن به دیدار نهایی داشت، پس از پشت سر گذاشتن داماش گیلان به مصاف سایپای البرز رفت كه با قبول شكست مقابل این تیم همه آرزوهای خود را بر باد رفته دید و بدون انگیزه در دیدار رفت رده بندی مقابل حریف خود ظاهر شد.

برنامه دو دیدار فردا چهارشنبه به قرار زیر است:

تهران ساعت 15:45 پیكان با سایپای البرز

آمل ساعت 16 ، كاله مازندران با باریج اسانس كاشان