تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://7barg.vcp.ir


/post/archive/1390/11/3
/post/archive/1390/5/4
/post/archive/1390/5/3
/post/archive/1390/5/2
/post/archive/1390/5/1
/post/archive/1390/4/4
/post/archive/1390/4/3
/post/archive/1390/4/2
/post/archive/1390/4/1
/post/archive/1390/3/4
/post/archive/1390/3/3
/post/archive/1390/3/2
/post/archive/1390/3/1
/post/archive/1390/2/4
/post/archive/1390/2/3
/post/archive/1390/2/2
/post/archive/1390/2/1
/post/archive/1390/1/4
/post/archive/1390/1/3
/post/archive/1390/1/2
عنوان :خداوند جواب تک تک آنها را بدهد..!
متن :

 

مصاحبه شماره نهم:

خلیل آزمون مربی اسبق والیبال گنبد کاووس

ست پنجم: باتوجه به قولی که به جناب خلیل آزمون هنگام نخستین مصاحبه ایشان با ست پنجم مبنی بر مصاحبه بعد از اتمام لیگ داده بودیم مصاحبه ای کوتاه با ایشان ترتیب و تدارک دیده شده است.امیدواریم مورد توجه و قبول مخاطبان و پاسخی بر سوالات بیشمار شما عزیزان باشد.

ست پنجم:"آقای آزمون در مورد اتفاقات فصلی که پر از رنج و سختی را برای والیبال ترکمن صحرا در پی داشت و با ناملامتهای بسیاری میشود عنوان کرد بالاخره ختم به خیر شد چه گفتگویی دارید؟

آزمون:بنده و اعضای مجموعه با تحمل مشکلات، کاستی های فراوان، به لطف الطاف الهی  و زحمات بسیار زیاد توانستیم مقام پنجمی و خوب پارسال را کسب کنیم.حرف و سخن که خیلی زیاده اما الان نه وقتش را داریم و شاید از حوصله همه خارج باشد..!

-اگر امکان دارد توضیحات مختصری بابت جریاناتی که در فصل گذشته برای خلیل آزمون و والیبال گنبد گذشت را بازگو کنید؟

قبل از همه باید عرض کنم؛ در آینده نیز هر کدام از همکاران، سکان هدایت این تیم را قبول کرده و موفق شوند ما نیز با موفقیت و بهروزی آنها خوشحال خواهیم شد.همانگونه که با سربلندیش ما نیز سرفراز و با حفظ غرورش مغرور زندگی کرده ایم.همانطور که همه از موفقیت تعریف مشترکی داریم و موفقیت و پیشرفت یعنی اینکه آدمی جایگاهی بهتر از جایگاه دیروزی را کسب کند.تیم خلیل آزمون پارسال پنجم شد و اگر مربیانی بتوانند مقامی بهتر از مقام پنجم را برای گنبد و والیبالش کسب کنند موفق و بهتر از خلیل آزمون بوده اند.آن زمان است که مردم و اهالی والیبال از ایشان راضی خواهند بود.

-آیا فقط خلیل آزمون با این مشکلات جنگیده و مقام خوب پارسال را کسب کرده، یا موضوع چیز دیگریست؟

-شما مطمئن باشید افرادی که در آینده سرمربی والیبال گنبد خواهند شد این مشکلات  را که خلیل از افراد مسئول و غیر مسئول متحمل شد را شاهد و شاید مشکلاتی افزونتر را لمس و تجربه خواهند کرد.مربیگری در شهری که همه افراد آن به دنبال مقاصد خود باشند کاریست دشوار و شاید نزدیک به محال!!! در ترکمن صحرا افرادی هستند که والیبال را به ورطه نابودی کشانده و تا حدودی نیز به مقاصد شوم خود رسیده اند.

-با این اوضاع اینگونه استنباط میشود که خلیل آزمون شاید دیگر در گنبد مربیگری نکنند؟

-اصلا؛ شما و همه مطمئن باشید دوران مربیگری خلیل آزمون در گنبد به پایان رسیده و همه این را بدانند که بنده هرگزبه گنبد برنخواهم گشت...

-دلیل این تصمیم قاطع شما چیست؟

-دلیل اصلی این تصمیم بنده نامهربانیها و نامردیهایی است که خلیل چه از افراد مسئول و چه از افرادغیر مسئول شاهد بود.من با همه صادق و رو راست بودم و این موضوع را ظرف 40  سال برای همه ثابت کردم غافل از اینکه دشمنانم در لباس دوست دستهای مرا در پوست گردو گذاشتند.

بنده دیگر با والیبال گنبد کاری ندارم و نخواهم داشت. از والیبال گنبد و اهالی اش نیز میخواهم با خلیل آزمون کاری نداشته باشند.دیگر بس است این همه خیانت و نامردی!!! اشخاصی که می آیند نیز با این افراد کار خواهند کرد و سخنان مرا به نحو احسن و تمام و کمال درک خواهند کرد.

با بودجه ای اندک کار بزرگ و اتفاقی نیکو را برای والیبال شهرستان رقم زدیم و منتظریم مربیان نیز آنرا تکرار کنند؛ این گوی و این میدان..!

بنده بخاطر وعده های سر خرمن مسئولان دلسوز و پرتلاش گنبد از شغل اداری خود نیز اخراج شدم.دلیلش هم والیبال گنبد و مسئولانش هستند.

پرونده فنی و سابقه ورزشی خلیل آزمون خیلی حرفها برای گفتن دارد که با نتایج ضعیف نبم فصل که البته تنها خلیل آنها را کسب نکرده  و همه در این ناکامی سهمی داشته اند هیچ وقت از شایستگی های بنده کم نخواهد کرد.

این روزها همه جا سخن از انعقاد قرداد شما با تیم گل گهر سیرجان است.آیا شما این خبر را تایید میکنید؟

-خیر، فعلا هیچ چیز معلوم نیست.در آینده تصمیماتی در مورد پیشنهادهایی که دارم و خواهم داشت گرفته خواهد شد.

 

و سخن آخر:

دوستان برای خلیل آزمون شایعات و حرف و حدیثهای فراوانی ساختند.اما بدانند بنده همه آنها را به خدا سپردم و از خداوند میخواهم جواب تک تک آنها را بدهد.بی صبرانه منتظر آن روز هستم.ازشما و وبلاگ خوبتون نیز تشکر و سپاسگزارم  که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادید.موفق و سربلند باشید.